środa, 1 grudnia 2010

O konkursie

Konkurs ,,stardoll top model'' to konkurs dla dziewczyn, które mają swój własny gust mi jest on obojętny np. skate czy glambour mi to jest obojętne. W zakładkach u góry znajdziecie wszystkie potrzebne wam informacje. Gdy by jednak ktoś miał dodatkowe pytania proszę pisać w mojej księdze gości która jest otwarta.




agatka5163

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz